zopo_s01.jpgzopo_s02.jpgzopo_s03.jpgzopo_s04.jpgzopo_s05.jpgzopo_s06.jpgzopo_s07.jpgzopo_s08.jpgzopo_s09.jpgzopo_s10.jpgzopo_s11.jpgzopo_s12.jpgzopo_s13.jpgzopo_s14.jpgzopo_s15.jpgzopo_s16.jpg

Julia Ledwoch - wokalistka (w edycji 2017)

Lulia Ledwoch to młoda wokalistka, dla której muzyka jest wypełnieniem każdego dnia. Występuje na różnego rodzaju koncertach, festiwalach, przeglądach muzycznych, festynach i imprezach okolicznościowych oraz w kościele m.in. podczas uroczystości ślubnych. Najczęściej porusza się w klimatach pop, R&B, soul. Śpiewa również utwory biesiadne oraz folkowe. W jej repertuarze znajdują się piosenki nie tylko w języku polskim, ale również angielskie oraz niemieckie.

Do największych swoich osiągnięć może zaliczyć występ w chórkach m.in. Beaty Bednarz, uczestników The Voice of Poland czy Zbigniewa Wodeckiego podczas Sylwestra z Dwójką 2013/14 – TVP2 oraz podczas 51 Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki na scenie amfiteatru opolskiego w chórkach Eweliny Lisowskiej, grupy „VOX” i Mroza.

Julia Ledwoch zdobyła I miejsce w festiwalu piosenki niemieckojęzycznej „SuperStar”. W 2015 roku została zwyciężczynią festiwalu „VOICE”, który odbył się na słonecznym wybrzeżu Costa Brava, w Lloret de Mar, w Hiszpanii. W jury zasiadali m.in. Maciej Musiał, Marta Bijan i ReZigiusz. Obecnie jest ambasadorką i jurorką festiwalu, organizowanego przez biuro podróży Funclub i Obozy Młodzieżowe.

Jest studentką pierwszego roku dziennikarstwa muzycznego na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczęszcza na zajęcia wokalne do Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu.

Obecnie pracuje nad produkcją swojego pierwszego singla.

Uwielbia poznawać ludzi – zawierać nowe, ciekawe znajomości, które są dla niej ogromną inspiracją, nie tylko w dziedzinie muzyki. Stara się być wesołą, uśmiechniętą i pozytywnie patrzącą w przyszłość optymistką, która wytrwale dąży do zmierzonych celów.